Tétel

Megvehető

Leírás:

Szily Géza (1938-): "Alkonyat kastély", 1975. Tojástempera, olaj, vászon. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Kisebb felületi sérülésekkel (festékhiánnyal). Fa keretben. 90x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK!

Kikiáltási ár:

55 000 Ft
159,42 EUR, 192,31 USD

Ajánlatom:

0 Ft

Megveszem:

  Kosárba   Eltávolítás

Megosztás:

Facebook Twitter

Tétel fotót készítette : pelikán_kristóf

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2021 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.