https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 49

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Amerikai Egyesült Államok ~1972. Harry S. Truman jelzett Ag emlékérem (24,95g/0.925/39mm) T:1- (PP) USA ~1972. Harry S. Truman Ag commemorative medallion with hallmark (24,95g/0.925/39mm) C:AU (PP)
31826.

Amerikai Egyesült Államok ~1972. "Harry S. Truman" jelzett Ag emlékérem (24,95g/0.925/39mm) T:1- (PP) USA ~1972. "Harry S. Truman" Ag commemorative medallion with hallmark (24,95g/0.925/39mm) C:AU (PP)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
EUR
,
16,18
USD
Ajánlatok száma:
0
Amerikai Egyesült Államok 1974. Amerikai Forradalom Bicentenárium - John Adams / Első Kontinentális Kongresszus Br emlékérem eredeti, sérült plasztiktokban (37,5mm) T:1 USA 1974. American Revolution Bicentennial - John Adams / First Continental Congress Br commemorative medal in damaged original plastic case (37,5mm) C:UNC
31827.

Amerikai Egyesült Államok 1974. "Amerikai Forradalom Bicentenárium - John Adams / Első Kontinentális Kongresszus" Br emlékérem eredeti, sérült plasztiktokban (37,5mm) T:1 USA 1974. "American Revolution Bicentennial - John Adams / First Continental Congress" Br commemorative medal in damaged original plastic case (37,5mm) C:UNC

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Amerikai Egyesült Államok DN John F. Kennedy fém emlékérem (39mm) T:1- (PP) USA ND John F. Kennedy metal commemorative medallion (39mm) C:AU (PP)
31828.

Amerikai Egyesült Államok DN "John F. Kennedy" fém emlékérem (39mm) T:1- (PP) USA ND "John F. Kennedy" metal commemorative medallion (39mm) C:AU (PP)

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
Amerikai Egyesült Államok DN Johny Cash peremen jelzett Ag emlékérem (31,19g/0.999/39mm) T:1- (PP) USA ND Johny Cash Ag commemorative medallion with hallmark on the edge (31,19g/0.999/39mm) C:AU (PP)
31829.

Amerikai Egyesült Államok DN "Johny Cash" peremen jelzett Ag emlékérem (31,19g/0.999/39mm) T:1- (PP) USA ND "Johny Cash" Ag commemorative medallion with hallmark on the edge (31,19g/0.999/39mm) C:AU (PP)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,27
EUR
,
22,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria 1890. Ferenc József / Mezőgazdasági és Erdészeti Kiállítás Bécs 1890 aranyozott fém emlékérem füllel (28mm). Szign.: A.S (Anton Scharff) T:1- patina Austria 1890. FRANZ JOSEF I KAISER V. OESTERREICH KOENIG V UNG. KOENIG V. BOHEM. ETC. / ALLG. LAND U FORSTWIRTSCHASFTL AUSSTELLUNG WIEN 1890 gold plated commemorative medallion with ear (28mm). Sign.: A.S (Anton Scharff) C:AU patina
31830.

Ausztria 1890. "Ferenc József / Mezőgazdasági és Erdészeti Kiállítás Bécs 1890" aranyozott fém emlékérem füllel (28mm). Szign.: A.S (Anton Scharff) T:1- patina Austria 1890. "FRANZ JOSEF I KAISER V. OESTERREICH KOENIG V UNG. KOENIG V. BOHEM. ETC. / ALLG. LAND U FORSTWIRTSCHASFTL AUSSTELLUNG WIEN 1890" gold plated commemorative medallion with ear (28mm). Sign.: A.S (Anton Scharff) C:AU patina

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Ausztria 1904. A semmeringi vasút 50. évfordulójára Br plakett. Szign.: R. Marschall (54x54mm) T:2 Austria 1904. For the 50th Anniversary of the Semmering Railway Br plaque. DEM ANDENKEN CHEGAS / ANLäSSLICH DER FEIER DES 50 J. BESTANDES DER SEMMERINGBAHN MAI 1904 DIE K K REICHS-HAUPT- UND RESIDENZSTADT WIEN. Sign.: R. Marschall (54x54mm) C:XF
31831.

Ausztria 1904. "A semmeringi vasút 50. évfordulójára" Br plakett. Szign.: R. Marschall (54x54mm) T:2 Austria 1904. "For the 50th Anniversary of the Semmering Railway" Br plaque. "DEM ANDENKEN CHEGAS / ANLäSSLICH DER FEIER DES 50 J. BESTANDES DER SEMMERINGBAHN MAI 1904 DIE K K REICHS-HAUPT- UND RESIDENZSTADT WIEN". Sign.: R. Marschall (54x54mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria / Bécs 1912. XXIII. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Br emlékérem (50mm) T:2 Austria / Vienna 1912. XXIIIrd International Eucharistic Congress Br commemorative medal (50mm) C:XF
31832.

Ausztria / Bécs 1912. "XXIII. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus" Br emlékérem (50mm) T:2 Austria / Vienna 1912. "XXIIIrd International Eucharistic Congress" Br commemorative medal (50mm) C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
6
Ausztria 1912. Mödlingi Természetbarát Egylet - Az Anningerhaus megnyitójára Br emlékérem (49x29mm) T:1- Austria 1912. Friends of Nature Mödling - Opening of the Anningerhaus Br commemorative medal (49x29mm) C:AU
31833.

Ausztria 1912. "Mödlingi Természetbarát Egylet - Az Anningerhaus megnyitójára" Br emlékérem (49x29mm) T:1- Austria 1912. "Friends of Nature Mödling - Opening of the Anningerhaus" Br commemorative medal (49x29mm) C:AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
8
Ausztria 1928. 10. Német Énekes Fesztivál Br emlékérem nyakszalagon. Szign.: Karl Perl (225g/90mm) T:2 ü. /  Austria 1928. 10th German Singing Festival Br commemorative plaque with neck ribbon. Sign.: (225g/90mm) C:XF ding
31834.

Ausztria 1928. "10. Német Énekes Fesztivál" Br emlékérem nyakszalagon. Szign.: Karl Perl (225g/90mm) T:2 ü. / Austria 1928. "10th German Singing Festival" Br commemorative plaque with neck ribbon. Sign.: (225g/90mm) C:XF ding

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
EUR
,
32,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria 1931. Kereskedelmi, Üzleti és Ipari Kamara, Bécs kitüntető emlékérme névre szólóan, peremen MÜNZAMT WIEN beütéssel. Szign.: Peter Breithut (66mm) T:1- Austria 1931. Chamber of Commerce, Business and Industry, Vienna honorary commemorative medallion by name, on the edge with MÜNZAMT WIEN mark. TREUEN DEM MITARBEITER - JOSEF WAITZ 1897-1931 / KAMMER FÜR HANDEL, GEWERBE UND INDUTRIE IN WIEN. Sign.: Peter Breithut (66mm) C:AU
31835.

Ausztria 1931. "Kereskedelmi, Üzleti és Ipari Kamara, Bécs" kitüntető emlékérme névre szólóan, peremen "MÜNZAMT WIEN" beütéssel. Szign.: Peter Breithut (66mm) T:1- Austria 1931. "Chamber of Commerce, Business and Industry, Vienna" honorary commemorative medallion by name, on the edge with "MÜNZAMT WIEN" mark. "TREUEN DEM MITARBEITER - JOSEF WAITZ 1897-1931 / KAMMER FÜR HANDEL, GEWERBE UND INDUTRIE IN WIEN". Sign.: Peter Breithut (66mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Csehszlovákia 1976. Kassai Konzervatórium 1951-1976. A szocialista zenei kultúra alkotóeleme Br emlékérem (60mm) T:2 Czechoslovakia 1976. Košice Conservatory 1951-1976. A component of socialist music culture. Konzervatórium Košice 1951-1976. Hudba Súčasť socialistickej kultúry Br commemorative medallion (60mm) C:XF
31836.

Csehszlovákia 1976. "Kassai Konzervatórium 1951-1976. A szocialista zenei kultúra alkotóeleme" Br emlékérem (60mm) T:2 Czechoslovakia 1976. "Košice Conservatory 1951-1976. A component of socialist music culture. Konzervatórium Košice 1951-1976. Hudba Súčasť socialistickej kultúry" Br commemorative medallion (60mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Finnország 1990. SUOMEN RAHAPAJA 1864-1989 (Finn Pénzverő) kétoldalas, vert Br emlékérem műanyag FIDEM XXII 1990 HELSINKI tokban (35mm) T:1
31837.

Finnország 1990. "SUOMEN RAHAPAJA 1864-1989 (Finn Pénzverő)" kétoldalas, vert Br emlékérem műanyag "FIDEM XXII 1990 HELSINKI" tokban (35mm) T:1

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz