https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 88

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1896. 896-1896 Milleniumi Br lemezjelvény (55x41mm) T:2 / Hungary 1896. 896-1896 Br sheetmetal badge for the Hungarian Millenium (55x41mm) C:XF
31929.

1896. "896-1896" Milleniumi Br lemezjelvény (55x41mm) T:2 / Hungary 1896. "896-1896" Br sheetmetal badge for the Hungarian Millenium (55x41mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
EUR
,
32,35
USD
Ajánlatok száma:
0
1901-2002. Magyar labdarúgó-bajnokcsapatok jelvényei. ~115db klf jelvényt tartalmazó különleges gyűjtemény, üvegezett fakeretben. A csapatok jelvényei mellett megtalálható még benne a Magyar Labdarúgó Szövetség néhány érdekes jelvénye, továbbá a A Magyar Labdarúgó Bajnokcsapatok 1901-1975 című minikönyv. A keret sérült, a jelvények többsége szép tartású. Megtekintésre ajánlott! T:1-,2 /  1901-2002. Badges of Hungarian football champions. A special collection of ~115pcs of diff badges in wooden frame. Beside the badges of the teams are some Hungarian Football Association pins, and a mini book titled Hungarian Football Champion Teams 1901-1975. The frame is damaged, but the badges are in very nice condition. Worth seeing! C:AU,XF
31930.

1901-2002. Magyar labdarúgó-bajnokcsapatok jelvényei. ~115db klf jelvényt tartalmazó különleges gyűjtemény, üvegezett fakeretben. A csapatok jelvényei mellett megtalálható még benne a Magyar Labdarúgó Szövetség néhány érdekes jelvénye, továbbá a "A Magyar Labdarúgó Bajnokcsapatok 1901-1975" című minikönyv. A keret sérült, a jelvények többsége szép tartású. Megtekintésre ajánlott! T:1-,2 / 1901-2002. Badges of Hungarian football champions. A special collection of ~115pcs of diff badges in wooden frame. Beside the badges of the teams are some Hungarian Football Association pins, and a mini book titled "Hungarian Football Champion Teams 1901-1975". The frame is damaged, but the badges are in very nice condition. Worth seeing! C:AU,XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
300 000 Ft
810,81
EUR
,
882,35
USD
Ajánlatok száma:
7
~1920-1930. Péntek Asztaltársaság zománcozott Br gomblyukjelvény T:2
31931.

~1920-1930. "Péntek Asztaltársaság" zománcozott Br gomblyukjelvény T:2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
~1920-1930. Aranyosi Kereskedelmi Középiskola zománcozott Br sapkajelvény (49,5x41mm) T:2 kis zománchiba
31932.

~1920-1930. "Aranyosi Kereskedelmi Középiskola" zománcozott Br sapkajelvény (49,5x41mm) T:2 kis zománchiba

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
~1920-1930. CV aranyozott, zománcozott Br jelvény MORZSÁNYI J. BUDAPEST gyártói jelzéssel (32x30mm) T:2
31933.

~1920-1930. "CV" aranyozott, zománcozott Br jelvény "MORZSÁNYI J. BUDAPEST" gyártói jelzéssel (32x30mm) T:2

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1
1927. Az Európai Keresztény Törekvés Unió 5. találkozója, Budapest 1927. augusztus 8-14. angol nyelvű zománcozott Br jelvény papír berakással (72x56mm) + 1938. Református Világgyűlés Debrecen 1938 Br jelvény tű nélkül (22x18mm) + ~1930. Országos Református Szeretetszövetség fém kitűző (20mm) T:2 Hungary 1927. 5th Convention of the European Christian Endeavour Union - The Youth of Europe for Christ and the Church - Budapest Hungary 8th-14th Aug. 1927 enamelled Br badge with paper inlay (72x56mm) + 1938. World Assembly of the Calvinists Debrecen 1938 Br badge without needle (22x18mm) + ~1930. National Charity Association of the Calvinists metal badge (20mm) C:XF
31934.

1927. "Az Európai Keresztény Törekvés Unió 5. találkozója, Budapest 1927. augusztus 8-14." angol nyelvű zománcozott Br jelvény papír berakással (72x56mm) + 1938. "Református Világgyűlés Debrecen 1938" Br jelvény tű nélkül (22x18mm) + ~1930. "Országos Református Szeretetszövetség" fém kitűző (20mm) T:2 Hungary 1927. "5th Convention of the European Christian Endeavour Union - The Youth of Europe for Christ and the Church - Budapest Hungary 8th-14th Aug. 1927" enamelled Br badge with paper inlay (72x56mm) + 1938. "World Assembly of the Calvinists Debrecen 1938" Br badge without needle (22x18mm) + ~1930. "National Charity Association of the Calvinists" metal badge (20mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
~1928. M. Kir. Téli Gazdasági Iskola zománcozott Br iskolai gomblyukjelvény, hátlapon Kisvárda beütéssel valamint 107 sorszámmal (31x28mm) T:1-,2 hátlapon patina
31935.

~1928. "M. Kir. Téli Gazdasági Iskola" zománcozott Br iskolai gomblyukjelvény, hátlapon "Kisvárda " beütéssel valamint "107" sorszámmal (31x28mm) T:1-,2 hátlapon patina

 
Eladva
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
1
~1930. Trianon festett Br kitűző (31x21mm) T:2
31936.

~1930. "Trianon" festett Br kitűző (31x21mm) T:2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
~1930. Felvidékért fém kitűző + DN Trianon Br kitűző T:1-,2
31937.

~1930. "Felvidékért" fém kitűző + DN "Trianon" Br kitűző T:1-,2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
~1930. Kölcsey F. Gimnázium zománcozott Br iskolajelvény, hátlapon TERV SZALAY GYULA jelzéssel (53x44mm) T:2,2- zománchibák
31938.

~1930. "Kölcsey F. Gimnázium" zománcozott Br iskolajelvény, hátlapon "TERV SZALAY GYULA" jelzéssel (53x44mm) T:2,2- zománchibák

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
29
~1930. Budapest Székesfőváros - KÖZGYÁM zománcozott fém jelvény (28mm) T:2
31939.

~1930. "Budapest Székesfőváros - KÖZGYÁM" zománcozott fém jelvény (28mm) T:2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
EUR
,
26,47
USD
Ajánlatok száma:
0
~1930-1940. KKG 1905 (Könyves Kálmán Gimnázium) zománcozott sapkajelvény és kitűző pár (42x24mm és 19x10mm) T:2
31940.

~1930-1940. "KKG 1905 (Könyves Kálmán Gimnázium)" zománcozott sapkajelvény és kitűző pár (42x24mm és 19x10mm) T:2

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz