Ex libris és kisgrafika

Tételek száma: 36

10724.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Fery Antal (1908-1994): Ex Libris Hungaricis Dr. Nicholas Lippoczy. Linómetszet, papír, jelzett, 8x5,5 cm
10725.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
10726.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15
10727.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Vegyes ex libris-tétel, 4 db. Különféle nyomótechnikákkal, 9x6 cm és 7x6 cm közötti méretben.
10728.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
9 db ex libris: magyar művészektől, klf technikák
10729.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
8 db ex libris: Buday, Gy. Szabó, Kner, judaika klf technikák
10730.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Bíró Mihály (1886-1948): Ex libris. Linómetszet, papír, jelzett, néhány sérüléssel a grafikán, 12x8 cm
10731.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Buday László? : Ortutay Gyula ex librise, linómetszet. 8x11 cm
10732.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ex libris Comitum Károlyi Csurgó Rézmetszet, Párizs 8x11 cm
10733.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
10
Ex libris Kassák Klára. Ofszet. 8,5x10 cm
10734.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bíró Mihály (1886-1948): Ex libris Medgyes László. Linómetszet, papír, jelzett, 9x11 cm
10735.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
19

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft