Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 49
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2288125
11475
384
Sculptures, statuettes, plaques
Vidám legény. Faragott fa, jelzés nélkül. 22x10 cm 2294076
11476
384
Bronz kézfej levélnehezék. 9 cm 2288427
11477
384
FP jelzéssel Cervus Dama - Dámvad. Bronz fali dísz. 11x15 cm 2292573
11478
384
HS jelzéssel: Vadász témájú, vaddisznó, szarvas. bronz plakett pár fa alapon. d: 10,5 cm 2293555
11479
384
Kun Bélát ábrázoló KMP bronz plakett, fa alapon, d: 9 cm 2291871
11480
384
Szecessziós, női alakot formáló, talpán florális motívumokkal díszített ón szobor, "A.K. & Cie" (Albert Köhler und Cie) jelzéssel, sérült, bal kézfej hiányzik. m: 13 cm / Art nouveau Albert Köhler und Cie tin sculpture. Hallmarked, damaged Height: 13 cm 2261927
11481
384
160000
Kutas László (Budapest, 1936 - ) Lány, széken. Patinázott bronz, jelzett, soszámozott 1/4. m: 27 cm
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
2261873
11482
384
90000
Melocco Miklós (1935): Madonna. Bronz, mészkő talapzaton. Jelzés nélkül. 30 cm. 2296086
11483
384
48000
Iparművész vörösréz, tűzzománc alkotás. Jelzés nélkül, sérüléssel. m: 65 cm 2294638
11484
384
Káli istennő, keleti figura. oxidált réz 16 cm 2295578
11485
384
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Kalapos figura, festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm 2295567
11486
384
3400
Indonéz faragott fa, maszk-szerű fali dísz. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 48x27 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft