Nyomtatványok

Tételek száma: 168

1890 Magyar Szalon XIII. kötet. Képes havi folyóirat. . Szerk.: Fekete József és Hevesi József. Bp., Magyar Szalon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, jó állapotban, belső címlap nélkül
13475.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
cca 1893 Budapesti épületek, Pallas Nagy Lexikona, 5 db nyomat
13476.

Kikiáltási ár:
800 Ft
13477.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13478.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
cca 1896 Az ezredéves kiállítás: A mezőgazdasági csoport főépületei. Posner, Bp., nyomat, papír, paszpartuban. 12×16 cm
13479.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
1900 Gutenberges litografált lap, üvegezett keretben, rajta írással, papírra ragasztva, 9x14 cm
13480.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
13481.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13482.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1907 Budapest, Független Magyarország, VII. évfolyam 64. szám. Könyvbe kötve, 198 p.
13483.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Victor Vasarely (1908-1997): Op-art kompozíció. Ofszet nyomat, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 27×27 cm
13484.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
13485.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1910 Dr. Gorlitzer Perchtoldsdorf Sanatorium képes ismertető prospektus, 24p
13486.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft