Tétel

Kikiáltási ár:

1 200 Ft

Leírás:

Vegyes vallási könyv tétel, 3 db: Szent Ágoston vallomásai. I. köt. Ford.: Dr. Vass József. Bp., 1924, "Élet"-ny. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.; Szent Biblia. Ford.: Károli Gáspár. Bp., 1926, Brit és Külföldi Biblia-Társulat. Kiadói kopott egészvászon-kötés. Kánonjogi kódex. Előszóval, a források jegyzékével, név- és tárgymutatóval ellátva Gasparri Péter által. hn.,én., nyn. Kiadói egészvászon-kötés.;

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.