Tétel

Kikiáltási ár:

2 000 Ft

Leírás:

Juhász Vilmos: Megváltás felé. Új vallástörténet. A nemkeresztény világ. Bp., 1943, Barkóczy, (Hellas-ny.), XVI+462 p.+16 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t. K Kiadói félvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, a papírborító szakadt, kissé foltos, az elülső részén sérüléssel, hiánnyal.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.