Tétel

Kikiáltási ár:

3 200 Ft

Leírás:

Miskolci Ev. Jogakadémia Tudományos Értekezéseinek Tára 33-34. sz.: Zsedényi Béla: Miskolc szellemi élete és kultúrája.; Bruckner Győző: Ferenc Ferdinánd trónörökös magyarországi politikai tervei. Miskolc, 1929,Magyar Jövő-ny., 165+3 p.+5 t., 75 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a papírborítókat bekötötték, kis kopásnyomokkal, az első részben kijáró lapokkal és ceruzás aláhúzásokkal.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : hsz

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.