https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 102

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Képírók és képfaragók. (A szövegét írták: Színi Gyula-Bölönyi György-Fáy Sándor.) Bp., [1918]. Hornyánszky. 31 [3] l., 3 t.. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált, többek közt Szinyei Merse Pál, Csók István, Egry József rajzaival. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
16599.

Képírók és képfaragók. (A szövegét írták: Színi Gyula-Bölönyi György-Fáy Sándor.) Bp., [1918]. Hornyánszky. 31 [3] l., 3 t.. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált, többek közt Szinyei Merse Pál, Csók István, Egry József rajzaival. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
0
1978 Angi Vera. Technikai forgatókönyv. Írta: Vészi Endre, forgatókönyv: Gábor Pál, dramaturg: Karall Luca, gyártásvezető: Onódi György, operatőr: Koltai Lajos, rendező: Gábor Pál. Bp., 1978, Objektív Studió. Aranyozott egészvászon-kötésben. Megjelent 150 példányban.
16600.

1978 Angi Vera. Technikai forgatókönyv. Írta: Vészi Endre, forgatókönyv: Gábor Pál, dramaturg: Karall Luca, gyártásvezető: Onódi György, operatőr: Koltai Lajos, rendező: Gábor Pál. Bp., 1978, Objektív Studió. Aranyozott egészvászon-kötésben. Megjelent 150 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
0
Gyulai Líviusz. Időutazás álló- és mozgóképeken. Bp., 2002, Te-Art-Rum, 128 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16601.

Gyulai Líviusz. Időutazás álló- és mozgóképeken. Bp., 2002, Te-Art-Rum, 128 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Ernst Neufert: Építés- és tervezéstan. Cél és mérték: az ember. Kézikönyv építészek, tervezők, beruházók, kivitelezők, oktató és hallgatók számára. Kiegészítette: Peter Neufert. Bp.-Pécs, 2002, Dialóg Campus. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
16602.

Ernst Neufert: Építés- és tervezéstan. Cél és mérték: az ember. Kézikönyv építészek, tervezők, beruházók, kivitelezők, oktató és hallgatók számára. Kiegészítette: Peter Neufert. Bp.-Pécs, 2002, Dialóg Campus. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
2
Magyar festők aukciós indexe 2000-2007.Bp., 2007 ForraY Lóránd. Kiadói kartonálásban
16603.

Magyar festők aukciós indexe 2000-2007.Bp., 2007 ForraY Lóránd. Kiadói kartonálásban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Christopher Payne (szerk.): A bútor enciklopédia. Sothebys Enciklopéida. Ford.: Szalay Marianna, Zsolt Angéla. Bp., 1997, Park. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16604.

Christopher Payne (szerk.): A bútor enciklopédia. Sotheby's Enciklopéida. Ford.: Szalay Marianna, Zsolt Angéla. Bp., 1997, Park. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Művészet Magyarországon. 1830-1870. I-II. köt. Katalógus. Szerk.: Szabó Júlia-Széphelyi F. György. Bp.,1981., MTA Művészettörténeti Kutató Csoport, 163; (165-) 580 p. +124 (fekete-fehér) t. Kiadói papírkötés, kopásnyomokkal.
16605.

Művészet Magyarországon. 1830-1870. I-II. köt. Katalógus. Szerk.: Szabó Júlia-Széphelyi F. György. Bp.,1981., MTA Művészettörténeti Kutató Csoport, 163; (165-) 580 p. +124 (fekete-fehér) t. Kiadói papírkötés, kopásnyomokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Tóth Menyhért grafikái. Debrecen, 1994, Sztélé. Megjelent 500 db számozott példányban, ez a 071. sorszámú. Gyergyádesz László Fényima c. írásával, készült Tóth Menyhért verseinek és megnyilatkozásának felhasználásával. 4 p + 10t (reprodukciók laponként). Kiadói papírmappában. Ritka!
16606.

Tóth Menyhért grafikái. Debrecen, 1994, Sztélé. Megjelent 500 db számozott példányban, ez a 071. sorszámú. Gyergyádesz László Fényima c. írásával, készült Tóth Menyhért verseinek és megnyilatkozásának felhasználásával. 4 p + 10t (reprodukciók laponként). Kiadói papírmappában. Ritka!

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
24
Terence Conrad: A lakberendezés kézikönyve 2. Célszerűség, kényelem, elegancia. Ford.: Silberer Vera. Bp., 1998, Park. Kiadói kartonált papírkötés.
16607.

Terence Conrad: A lakberendezés kézikönyve 2. Célszerűség, kényelem, elegancia. Ford.: Silberer Vera. Bp., 1998, Park. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Gádor István. Összeáll.: Herczeg Ibolya. Bp, 1979, Corvina. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, szakadozott papír védőborítóban.
16608.

Gádor István. Összeáll.: Herczeg Ibolya. Bp, 1979, Corvina. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, szakadozott papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Levente művészek. H.n., é.n. (1943 körül), k.n (felelős kiadó: Vizy Elemér őrnagy). 121p. Többek közt Hantai Simon, Soltra Elemér, Szendrey István, Mikli Ferenc, Sarkantyu Simon műveinek reprodukcióival. Félvászon-kötés.
16609.

Levente művészek. H.n., é.n. (1943 körül), k.n (felelős kiadó: Vizy Elemér őrnagy). 121p. Többek közt Hantai Simon, Soltra Elemér, Szendrey István, Mikli Ferenc, Sarkantyu Simon műveinek reprodukcióival. Félvászon-kötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
2
Janzer Frigyes. Bp., 2009, Holnap. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
16610.

Janzer Frigyes. Bp., 2009, Holnap. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz