I Grünwald jelzéssel: Torony. Olaj, karton sérült. Díszes fa keretben.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/384/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/I-Grunwald-jelzessel-Torony-Olaj-karton-serult-Diszes-fa-keretben-68x49-5-cm~II2238093
2238093
10139
384
Leírás: I Grünwald jelzéssel: Torony. Olaj, karton sérült. Díszes fa keretben. 68x49,5 cm
: scanner