Zenetörténet, Kották, Hangszerek

Tételek száma: 21

Májusfa. Dr. Kádár Béla dalai.Bp., 1927, Nádor Kálmán kiadása. Kádár Béla által dedikált. 23p
13092.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1920 Kosáry József: Zászlószentelésre írt zeneművének kézzel írt kottája 8 p
13093.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Japán dalok gyűjteménye. Daruma. Program a japán nyelv és kultúra tanításához. Bp., 1994, Tárogató kiadó. Kiadói papírkötésben.
13094.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Némethy Ferenc: Paganini, a sátán hegedűse. Bp., 1940, Rózsavölgyi és Társa. A szerző által Kósa Kálmánnak (1888-?), a kultuszminisztérium tanügyi igazgatási és nemzetnevelési ügyosztály vezetőjének dedikált! Kiadói aranyozott egészvászon kötés.
13095.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Falk Géza: Csajkovszkij különös élete. Bp., Rózsavölgyi és Társa. Falk Géza által Lichtenberg Emilnek, az Operaház karmesterének dedikálva! Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
13096.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Falk Géza: A női szív nagy ismerője: Puccini élete, művészete és művei. Bp., 1942, Griff. Falk Géza által Lichtenberg Emilnek, az Operaház karmesterének dedikálva! Kiadói papírkötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.
13097.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Tóth Aladár és Szabolcsi Bence: Mozart élete és művei. Bp., Győző Andor. Szabolcsi Bence által Lichtenberg Emilnek, az Operaház karmesterének dedikálva! Kiadó egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
13098.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Kerényi Mária: Jevgenyij Nyesztyerenko. Nyesztyerenko által ALÁÍRT! Bp., 1987, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
13099.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13100.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
1940 Karácsonyi Album. 1940-1941. Bp., 1940., Zeneműnyomda, 64 p. Spirálkötésben, a hátsó borító foltos, az elülső borítón szakadással.
13101.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Tarnóczy Tamás: Zenei akusztika. Bp.,1982,Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, foltos gerinccel.
13102.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
László Zsigmond-Mátéka Béla: Liszt Ferenc élete képekben és dokumentumokban. Bp., 1978., Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
13103.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft