https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 55

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Amerikai Egyesült Államok 1974. Amerikai Forradalom Bicentenárium - John Adams / Első Kontinentális Kongresszus Br emlékérem eredeti, sérült plasztiktokban (37,5mm) T:1 USA 1974. American Revolution Bicentennial - John Adams / First Continental Congress Br commemorative medal in damaged original plastic case (37,5mm) C:UNC
31590.

Amerikai Egyesült Államok 1974. "Amerikai Forradalom Bicentenárium - John Adams / Első Kontinentális Kongresszus" Br emlékérem eredeti, sérült plasztiktokban (37,5mm) T:1 USA 1974. "American Revolution Bicentennial - John Adams / First Continental Congress" Br commemorative medal in damaged original plastic case (37,5mm) C:UNC

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Amerikai Egyesült Államok DN Silver Eagle - Sunshine Minting Inc Ag ezüsttömb lezárt fóliatokban (31,19g/0.999) T:PP USA ND Silver Eagle - Sunshine Minting Inc Ag silver bar in sealed foil packing (31,19g/0.999) C:PP
31591.

Amerikai Egyesült Államok DN "Silver Eagle - Sunshine Minting Inc" Ag ezüsttömb lezárt fóliatokban (31,19g/0.999) T:PP USA ND "Silver Eagle - Sunshine Minting Inc" Ag silver bar in sealed foil packing (31,19g/0.999) C:PP

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
6
Ausztria 1890. Ferenc József / Mezőgazdasági és Erdészeti Kiállítás Bécs 1890 aranyozott fém emlékérem füllel (28mm). Szign.: A.S (Anton Scharff) T:1- patina Austria 1890. FRANZ JOSEF I KAISER V. OESTERREICH KOENIG V UNG. KOENIG V. BOHEM. ETC. / ALLG. LAND U FORSTWIRTSCHASFTL AUSSTELLUNG WIEN 1890 gold plated commemorative medallion with ear (28mm). Sign.: A.S (Anton Scharff) C:AU patina
31592.

Ausztria 1890. "Ferenc József / Mezőgazdasági és Erdészeti Kiállítás Bécs 1890" aranyozott fém emlékérem füllel (28mm). Szign.: A.S (Anton Scharff) T:1- patina Austria 1890. "FRANZ JOSEF I KAISER V. OESTERREICH KOENIG V UNG. KOENIG V. BOHEM. ETC. / ALLG. LAND U FORSTWIRTSCHASFTL AUSSTELLUNG WIEN 1890" gold plated commemorative medallion with ear (28mm). Sign.: A.S (Anton Scharff) C:AU patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria 1963. GEN. DIR. DIPL. ING. LEOPOLD PASCHING WIEN MCMXXXXI egyoldalas Zn plakett. Szign.: ATS.63 (70mm) T:2 oxidáció  Austria 1963. GEN. DIR. DIPL. ING. LEOPOLD PASCHING WIEN MCMXXXXI one-sided Zn plaque. Sign.: ATS.63 (70mm) C:XF corrosion
31593.

Ausztria 1963. "GEN. DIR. DIPL. ING. LEOPOLD PASCHING WIEN MCMXXXXI" egyoldalas Zn plakett. Szign.: ATS.63 (70mm) T:2 oxidáció Austria 1963. "GEN. DIR. DIPL. ING. LEOPOLD PASCHING WIEN MCMXXXXI" one-sided Zn plaque. Sign.: ATS.63 (70mm) C:XF corrosion

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
2007. Schweiz - Gastgeber - Österreich 2008. Cu-Ni-Zn emlékérme (33mm) T:PP 2007. Schweiz - Gastgeber - Österreich 2008. Cu-Ni-Zn commemorative medal (33mm) C:PP
31594.

2007. "Schweiz - Gastgeber - Österreich 2008." Cu-Ni-Zn emlékérme (33mm) T:PP 2007. "Schweiz - Gastgeber - Österreich 2008." Cu-Ni-Zn commemorative medal (33mm) C:PP

 
Eladva
Kikiáltási ár:
300 Ft
0,81
EUR
,
0,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Ausztria DN Herbert von Karajan jelzett Ag emlékérem. Szign.: Anna Däuber (20g/0.925/40mm) T:PP ujjlenyomat Ausztria ND Herbert von Karajan hallmarked Ag medallion. Sign.: Anna Däuber (20g/0.925/40mm) C:PP fingerprint
31595.

Ausztria DN "Herbert von Karajan" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Anna Däuber (20g/0.925/40mm) T:PP ujjlenyomat Ausztria ND "Herbert von Karajan" hallmarked Ag medallion. Sign.: Anna Däuber (20g/0.925/40mm) C:PP fingerprint

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
1
Ausztria DN Primarius Dr. Hans Krammer Präsident 1946-1969 / Erfindermesse Wien aranyozott Br emlékérem, eredeti tokban. Szign.: Petrucci (70mm) T:1 Austria ND Primarius Dr. Hans Krammer Präsident 1946-1969 / Erfindermesse Wien gilt Br commemorative medallion in original case. Sign.: Petrucci (70mm) C:UNC
31596.

Ausztria DN "Primarius Dr. Hans Krammer Präsident 1946-1969 / Erfindermesse Wien" aranyozott Br emlékérem, eredeti tokban. Szign.: Petrucci (70mm) T:1 Austria ND "Primarius Dr. Hans Krammer Präsident 1946-1969 / Erfindermesse Wien" gilt Br commemorative medallion in original case. Sign.: Petrucci (70mm) C:UNC

 
Eladva
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
EUR
,
1,47
USD
Ajánlatok száma:
1
Ciprus 2008. Europa aranyozott fém emlékérem (70mm) T:PP Cyprus 2008. Europa gilt metal commemorative medal (70mm) C:PP
31597.

Ciprus 2008. "Europa" aranyozott fém emlékérem (70mm) T:PP Cyprus 2008. "Europa" gilt metal commemorative medal (70mm) C:PP

 
Eladva
Kikiáltási ár:
300 Ft
0,81
EUR
,
0,88
USD
Ajánlatok száma:
3
Csehszlovákia 1959. Az írás nemzeti emlékműve Prágában - Strahov Könyvtár Br emlékérem. Szign.: Spánek (35mm) T:2 Czechoslovakia 1959. Památník Národního Pisemnictvi - V Práze / Bibliotheca Strahoviensis (Monument Of The National Writing - In Prague / Strahov Library) Br medallion. Sign: Spánek (35mm) C:XF
31598.

Csehszlovákia 1959. "Az írás nemzeti emlékműve Prágában - Strahov Könyvtár" Br emlékérem. Szign.: Spánek (35mm) T:2 Czechoslovakia 1959. "Památník Národního Pisemnictvi - V Práze / Bibliotheca Strahoviensis (Monument Of The National Writing - In Prague / Strahov Library)" Br medallion. Sign: Spánek (35mm) C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
3
Franciaország / Második Császárság 1867. 2db egyoldalas emlékérem: Nemzetközi Kiállítás Párizs + III. Napóleon fém emlékérem csavaros hátlappal. Szign.: Francois Hubert Ponscarme (67mm) T:2- ph. France / Second Empire 1867. 2pcs of one sided commemorative plaques: Exposition Universelle de MDCCCLXVII a Paris + Napoleon III metal medallion with screw back. Sign.: Francois Hubert Ponscarme (67mm) C:VF edge error
31599.

Franciaország / Második Császárság 1867. 2db egyoldalas emlékérem: "Nemzetközi Kiállítás Párizs" + "III. Napóleon" fém emlékérem csavaros hátlappal. Szign.: Francois Hubert Ponscarme (67mm) T:2- ph. France / Second Empire 1867. 2pcs of one sided commemorative plaques: "Exposition Universelle de MDCCCLXVII a Paris" + Napoleon III" metal medallion with screw back. Sign.: Francois Hubert Ponscarme (67mm) C:VF edge error

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
EUR
,
16,18
USD
Ajánlatok száma:
0
Franciaország ~1870. 5Fr III. Napóleon császár Br szatirikus fantáziaveret a porosz-francia háború után (37mm) T:2 France~1870. 5 Francs Neapolio III Imperator / Finis Germaniae 1870 satirical fantasy coin after the Franco-Prussian war (37mm) C:XF
31600.

Franciaország ~1870. 5Fr "III. Napóleon császár" Br szatirikus fantáziaveret a porosz-francia háború után (37mm) T:2 France~1870. 5 Francs "Neapolio III Imperator / Finis Germaniae 1870" satirical fantasy coin after the Franco-Prussian war (37mm) C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
EUR
,
70,59
USD
Ajánlatok száma:
1
Franciaország ~1889. Sommet de la Tour Eiffel - Souvernir de lAscension (Az Eiffel-torony csúcsa - A felépítés emlékérme) jelzett Br emlékérem. Szign.: CAM(?) (40,5mm) T:2 France ~1889. Sommet de la Tour Eiffel - Souvernir de lAscension (Top of the Eiffel Tower - Souvenir of the Ascent) hallmarked Br commemorative medal. Sign.: CAM(?) (40,5mm) C:XF
31601.

Franciaország ~1889. "Sommet de la Tour Eiffel - Souvernir de l'Ascension (Az Eiffel-torony csúcsa - A felépítés emlékérme)" jelzett Br emlékérem. Szign.: CAM(?) (40,5mm) T:2 France ~1889. "Sommet de la Tour Eiffel - Souvernir de l'Ascension (Top of the Eiffel Tower - Souvenir of the Ascent)" hallmarked Br commemorative medal. Sign.: CAM(?) (40,5mm) C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
2

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz