Képkeretek

Tételek száma: 11

Régi réz képkeret, kinyithatós, kétrészes,14,5x20 cm 7,5x11,5 cm (egy rész)
12058.

Törölve
Szálcsiszolt kis fém képkeret, karcolásokkal, belső méret: 7x4,5 cm, külső méret: 12x8 cm
12059.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Ovális fa gyertyatartó, sérült támasztóval, belső méret: 11×8 cm, külső méret: 15×11,5 cm
12060.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
6 db képkeret, legkisebb belső: 12x17 cm, külső: 14x19 cm, legnagyobb belső: 27x39 cm, külső: 30x42 cm
12061.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Dekoratív historizáló, üvegezett fa keret paszpartuval és gobleinnel, belső méret. 41×31 cm, paszpartu méret: 26x19 cm
12062.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Aranyozott képkeret, szentképpel,. 23x30 cm
12063.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Ovális, üvegezett képkeret gobelinnel. Képméret 32x22 cm
12064.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Kissé sérült fa képkeret, belső méret: 36,4×29,8 cm
12065.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
2 db régi üvegezett fa keretben textilképek, belső méret: 21×25 cm
12066.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Fa képkeret, dekoratív, sarkaiban apró sérülésekkel, belső méret: 35,5×49,8 cm
12067.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vegyes képkeret tétel, összesen, 10 db., változó állapotban, közte kopott, foltos, kissé sérült és jó állapotú is, 17x13 cm és 43x32 cm közötti méretben.
12068.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft