Képkeretek Tételek száma: 11
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2283619
12058
383
Frames
Régi réz képkeret, kinyithatós, kétrészes,14,5x20 cm 7,5x11,5 cm (egy rész) 2255833
12059
383
Frames
Szálcsiszolt kis fém képkeret, karcolásokkal, belső méret: 7x4,5 cm, külső méret: 12x8 cm 2266140
12060
383
Frames
Ovális fa gyertyatartó, sérült támasztóval, belső méret: 11×8 cm, külső méret: 15×11,5 cm 2259103
12061
383
Frames
6 db képkeret, legkisebb belső: 12x17 cm, külső: 14x19 cm, legnagyobb belső: 27x39 cm, külső: 30x42 cm 2278158
12062
383
Frames
Dekoratív historizáló, üvegezett fa keret paszpartuval és gobleinnel, belső méret. 41×31 cm, paszpartu méret: 26x19 cm 2240968
12063
383
Frames
Aranyozott képkeret, szentképpel,. 23x30 cm 2278504
12064
383
Frames
Ovális, üvegezett képkeret gobelinnel. Képméret 32x22 cm 2285630
12065
383
Frames
Kissé sérült fa képkeret, belső méret: 36,4×29,8 cm 2244018
12066
383
Frames
2 db régi üvegezett fa keretben textilképek, belső méret: 21×25 cm 2283177
12067
383
Frames
Fa képkeret, dekoratív, sarkaiban apró sérülésekkel, belső méret: 35,5×49,8 cm 2285203
12068
383
Frames
Vegyes képkeret tétel, összesen, 10 db., változó állapotban, közte kopott, foltos, kissé sérült és jó állapotú is, 17x13 cm és 43x32 cm közötti méretben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft