Bolhapiac

Tételek száma: 683

17 db sportzászló, többnyire külföldi, 14x10 cm és 30x48,5 cm közötti méretekben
11566.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Salamander bőr női táska, jó állapotban, 20,5x20 cm
11567.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
14
József Attila lemezfej üvegezett keretben, fej: 7x4 cm, keret belső: 10x7,5 cm külső: 17x14,5 cm, kis lepattanásokkal
11568.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
Tunéziai bőr plasztikus lány fej, kis kopásokkal, 22x19 cm
11569.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Historizáló stílusú fém dísz kanna, jelzett, kopott, m: 18 cm
11570.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kubai lány. Réz fali kép, Cuba felirattal, 35x35 cm
11571.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Használt számítógép:  Processzor: Intel Pentium(R) Dual-Core CPU E5700 @ 3.00GHz Alaplap: Asus P5G41T-M LX Memória: 2 x Kingmax DDR3 2GB memória (összesen 4GB) Lemezmeghajtó: Samsung SH-222AB SSD: 120GB OCZ 350W tápegység  Alaplapi videokártya  Driver CD-vel Operációs rendszer nélkül  Linkek: https://www.asus.com/hu/Motherboards/P5G41TM_LX/  https://ark.intel.com/content/www/us/en/ark/products/42801/intel-pentium-processor-e5700-2m-cache-3-00-ghz-800-mhz-fsb.html
11572.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Régi ezüstözött osztriga villa és kés készlet, jelzett, eredeti dobozában, egyiknek a fej része mozog, h: 15 ás 17 cm (6×)
11573.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
11574.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
11575.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5 db kés, 21,5 cm és 38 cm közötti méretekben
11576.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Egy pár esküvői fém szalvétagyűrű, szív alakú kartondobozban
11577.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft