Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 262

17285.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Bibó István összegyűjtött munkái I-IV. Szerk.: Kemény István, Sárközi Mátyás. Bern, 1981-84, Európai Protestáns Magyar Szabadegyetem. Kiadói papír kötés, kiadói papír védőborítóban. Szamizdat kiadás. Szép állapotban.
17286.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Magyar Statisztikai Közlemények 24., 49. 54., kötete, Fiume hajó- és áruforgalma.1906. és 1907. években, 1912., 1913.-ban. Bp., 1909-1915, Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Kiadói egészvászon kötésben.
17287.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
17288.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Maderspach Viktor: Kalandok a keleten. Regényes korrajz.; Mezey Lajos: Istenek lovagjai. (Magyar Miniatűr.) (A Magyarság Könyve 7. 1928. március.) Bp., 1928, A Magyarság, 185+7 p. Kiadói kopott papírkötés, szakadt borítóval.
17289.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Vertrán Endre: Hagyatékom fiaimnak. Tiszta jövedelme az Aradon felállítandó árvaház javára fordítottaik. Arad, 1880, Györgyössy Rudolf-Millig József, 12+238+2 p. Kiadói papírkötésben, kissé szakadt borítóval, kissé foltos lapokkal, kissé dohos.-
17290.

Vertrán Endre: Hagyatékom fiaimnak. "Tiszta jövedelme az Aradon felállítandó árvaház javára fordítottaik." Arad, 1880, Györgyössy Rudolf-Millig József, 12+238+2 p. Kiadói papírkötésben, kissé szakadt borítóval, kissé foltos lapokkal, kissé dohos.-

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Lugosi Lugo László: Tükörképek. Ludwig Rohbock nyomában. Szöveg: Száraz Miklós György. Fotótárs: Nagy Balázs. Bp., 2003, Helikon. Nagy Balázs fotóival illusztrált. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban. Szép állapotban.
17291.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Fekete István: Téli berek. Reich Károly rajzaival. Bp., 1969, Móra. Negyedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborítón kopásnyomokkal, kis szakadással, de alapvetően jó állapotban.
17292.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Fekete István 6 műve. Bp. 1955-1986. Móra könyvkiadó.  Kartonált papírkötés, kartonált papírkötés védőborítóban,egészvászon-kötés védőborítóval, egyiknek a gerince hiányzik
17293.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Pilinszky János: Rekviem. Bp.,1964, Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóban. Megjelent 3500 példányban.
17294.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Benedek István: Tibeti orvoslás és varázslás. Bp., 1987, Gondolat. Második, bővített kiadás.Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Szép állapotban.
17295.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Dr. Duka Tivadar: Körösi Csoma Sándor dolgozatai. Bp, 1984, a Buddhista Misszió kiadása. Az 1885-ös kiadás reprint kiadása reprint térkép-melléklettel. Műbőr kötésben, szép állapotban. Megjelent 1500 példányban.
17296.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft