Tétel

Kikiáltási ár:

16 000 Ft
43,13 EUR, 46,65 USD

Leírás:

Walleshausen Zsigmond (1888-1978): Önarckép. Rézkarc, papír, jelzett, gyűrődéssel, "Imrének szeretettel 1923 XII.23 Zsiga", 7,5×8 cm

Megosztás:

Tétel fotót készítette : hsz

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.