Gy.Vad Erzsébet (1925-2012): Műterembelső, 1988. Olaj, farost, jelezve... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/382/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/GyVad-Erzsebet-1925-2012-Muterembelso-1988-Olaj-farost-jelezve-jobbra-lent-Hatoldalan-~II2270182
2270182
10360
382
Leírás: Gy.Vad Erzsébet (1925-2012): Műterembelső, 1988. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán halványan feliratozott. Fa keretben, 70x50 cm
: pelikán_kristóf