Aranyozott ezüst(Ag) lila köves fülbevalópár, jelzett, h: 2,5 cm, brut... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/381/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~500038/Aranyozott-ezustAg-lila-koves-fulbevalopar-jelzett-h-2-5-cm-brutto-9-16-g~II2259806
2259806
19073
381
3800
Jewellery
Kikiáltási ár:
3 800 Ft 10,27 EUR , 11,18 USD
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) lila köves fülbevalópár, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 9,16 g
: karap_norbert