https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 261

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Ave Maria. Lied von Franz Schubert. Für das Pianoforte übertragen von Franz Liszt. Wien,(1838), Ant. Diabelli und Co., 15 p. Német nyelven. Első kiadás. Foltos, a címlapon ceruzás bejegyzéssel.. / Ave Maria. Lied von Franz Schubert. Für das Pianoforte übertragen von Franz Liszt. Wien,(1838), Ant. Diabelli und Co., 15 p. In German language. First editon. Spotty.
12933.

Ave Maria. Lied von Franz Schubert. Für das Pianoforte übertragen von Franz Liszt. Wien,(1838), Ant. Diabelli und Co., 15 p. Német nyelven. Első kiadás. Foltos, a címlapon ceruzás bejegyzéssel.. / Ave Maria. Lied von Franz Schubert. Für das Pianoforte übertragen von Franz Liszt. Wien,(1838), Ant. Diabelli und Co., 15 p. In German language. First editon. Spotty.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
EUR
,
47,06
USD
Ajánlatok száma:
0
1831 Antonius Huber: Ode honoribus reverendissimi ac magnifici domini Michaelis Adamkovits, Metrop. Eccl. Strigoniensis canonici,etc. dum superioris per Districum Literarium Posoniensem scholarum et studiorum directoris munus auspicaretur. Ab Academicis Venerabundis de Votissime Sacrata 1831. Posonii, 1831, Typ. Haeredum Belnayanorum, latin nyelven, a sarkain gyűrődéssel, 2 sztl. lev.   Adamkovics Mihály (1778-1845) esztergomi kanonok pozsonyi tankerületi főigazgatói kinevezésére írt óda.
12934.

1831 Antonius Huber: Ode honoribus reverendissimi ac magnifici domini Michaelis Adamkovits, Metrop. Eccl. Strigoniensis canonici,etc. dum superioris per Districum Literarium Posoniensem scholarum et studiorum directoris munus auspicaretur. Ab Academicis Venerabundis de Votissime Sacrata 1831. Posonii, 1831, Typ. Haeredum Belnayanorum, latin nyelven, a sarkain gyűrődéssel, 2 sztl. lev. Adamkovics Mihály (1778-1845) esztergomi kanonok pozsonyi tankerületi főigazgatói kinevezésére írt óda.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
1831 Sermo reverendissimi ac magnifici domini Michaelis Adamkovits, ... ecclesiae Metropolitanae Strigoniensis canonici, ... dum provinciae ejusdem Literariae Gubernacula capesseret, habitus: Posonii die 13 Aprilis 1831. Pozsony, 1831, Typ. Haeredum Belnayanorum, latin nyelven, foltos, 2+9-18 p.  Adamkovics Mihály (1778-1845) esztergomi kanonok pozsonyi tankerület főigazgatói megnyitó beszéde.
12935.

1831 Sermo reverendissimi ac magnifici domini Michaelis Adamkovits, ... ecclesiae Metropolitanae Strigoniensis canonici, ... dum provinciae ejusdem Literariae Gubernacula capesseret, habitus: Posonii die 13 Aprilis 1831. Pozsony, 1831, Typ. Haeredum Belnayanorum, latin nyelven, foltos, 2+9-18 p. Adamkovics Mihály (1778-1845) esztergomi kanonok pozsonyi tankerület főigazgatói megnyitó beszéde.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
1855 Magyarországot illető országos kormánylap. 6. évf., 2. köt. (2. félév), 14--29. füz., egybekötve, kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
12936.

1855 Magyarországot illető országos kormánylap. 6. évf., 2. köt. (2. félév), 14--29. füz., egybekötve, kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
1
1856 A Nagy Tükör. Szerk. Jókai Mór. 126 képpel. 2.-10. számok 8 füzetben. (Füzetekben megjelent humoros hetilap. Az első magyar élclap 1 híján teljes sorozata) A Jókai Mór által alapított, öthetente megjelenő folyóirat német minta alapján indult 1856 novemberében, és összesen 10 számot ért meg. Mivel nem volt illusztrátora, a közönséget kérték fel, hogy küldjenek be rajzokat.  A 8 füzet mind korabeli papírborítékkal. Az utolsó kissé szakadozott, a többi jó állapotban.
12937.

1856 A Nagy Tükör. Szerk. Jókai Mór. 126 képpel. 2.-10. számok 8 füzetben. (Füzetekben megjelent humoros hetilap. Az első magyar élclap 1 híján teljes sorozata) A Jókai Mór által alapított, öthetente megjelenő folyóirat német minta alapján indult 1856 novemberében, és összesen 10 számot ért meg. Mivel nem volt illusztrátora, a közönséget kérték fel, hogy küldjenek be rajzokat. A 8 füzet mind korabeli papírborítékkal. Az utolsó kissé szakadozott, a többi jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
EUR
,
52,94
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1860 Oktatás a marhadögről, készült: Tichy Alajos könyvnyomdájában, Nagyváradon, 32p
12938.

cca 1860 Oktatás a marhadögről, készült: Tichy Alajos könyvnyomdájában, Nagyváradon, 32p

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
EUR
,
7,65
USD
Ajánlatok száma:
7
Magyarország képekben. Honismertető folyóirat. II. kötet. Szerk.: Nagy Miklós. Pest,1870, Heckenast Gusztáv, 4+384 p. Lapszámozáson belüli egészoldalas és szövegközti fametszetű képekkel rendkívül gazdagon illusztrált. Sérült félvászon kötésben, néhány lap erősen sérült. Ritka! Nagy Miklós (1840-1907) újságíró, a Vasárnapi Újság szerkesztője. A folyóirathoz a kor neves szerzőit nyerte meg (pl.: Jókai Mór, Arany János, Thaly Kálmán, Fényes Elek, Rómer Flóris, Dr. Henszlmann Imre, és mások), benne neves művészeinek (pl.: Jankó János, Keleti Gusztáv, Székely Bertalan, Greguss János és mások) munkáival. A kiadói megmaradt példányokat címlappal, tartalomjegyzékkel egészítette ki, és egybefűzte őket. Becses helytörténeti kiadvány, amelynek számos cikke ma már pótolhatatlan adatokat, forrásértékű munkákat őrzött meg.
12939.

Magyarország képekben. Honismertető folyóirat. II. kötet. Szerk.: Nagy Miklós. Pest,1870, Heckenast Gusztáv, 4+384 p. Lapszámozáson belüli egészoldalas és szövegközti fametszetű képekkel rendkívül gazdagon illusztrált. Sérült félvászon kötésben, néhány lap erősen sérült. Ritka! Nagy Miklós (1840-1907) újságíró, a Vasárnapi Újság szerkesztője. A folyóirathoz a kor neves szerzőit nyerte meg (pl.: Jókai Mór, Arany János, Thaly Kálmán, Fényes Elek, Rómer Flóris, Dr. Henszlmann Imre, és mások), benne neves művészeinek (pl.: Jankó János, Keleti Gusztáv, Székely Bertalan, Greguss János és mások) munkáival. A kiadói megmaradt példányokat címlappal, tartalomjegyzékkel egészítette ki, és egybefűzte őket. Becses helytörténeti kiadvány, amelynek számos cikke ma már pótolhatatlan adatokat, forrásértékű munkákat őrzött meg.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
EUR
,
52,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1877 A Budapesti Közlöny Hivatalos Értesítője, 1877. március. 8. 54. szám, 1809-1832 p.
12940.

1877 A Budapesti Közlöny Hivatalos Értesítője, 1877. március. 8. 54. szám, 1809-1832 p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1880 Csengery-Irka hangjegyfüzet / kottafüzet, kitöltve, rajta tulajdonosi névbejegyzéssel
12941.

cca 1880 Csengery-Irka hangjegyfüzet / kottafüzet, kitöltve, rajta tulajdonosi névbejegyzéssel

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
1
1883 A fürdő és uti kalauzok szerkesztősége. A mohai Ágnes-forrás leírása. Kiadó: Heksch Sándor. Magyar és francia nyelven. Vágatlan példány, borító hátulja hiányzik, szakadásokkal
12942.

1883 A fürdő és uti kalauzok szerkesztősége. A mohai "Ágnes-forrás" leírása. Kiadó: Heksch Sándor. Magyar és francia nyelven. Vágatlan példány, borító hátulja hiányzik, szakadásokkal

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
4
cca 1886-1980 vegyes nyomtatvány gyűjtemény- Régi levél, slágerfüzet, artex boríték, turisztikai nyomtatványok, stb.
12943.

cca 1886-1980 vegyes nyomtatvány gyűjtemény- Régi levél, slágerfüzet, artex boríték, turisztikai nyomtatványok, stb.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
4
cca 1886-1930 17 db magyar halotti értesítő, kisebb részben sérült és/vagy foltos
12944.

cca 1886-1930 17 db magyar halotti értesítő, kisebb részben sérült és/vagy foltos

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz