Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 53

Dr. Fasching Antal: A magyar országos háromszögelések és részletes felmérések új vetületi rendszerei. Bp., 1909, Magyar Királyi Állami Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
17126.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
17127.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
17128.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
17129.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Határozó kézikönyv tétel, 7 db: David Carter: A világ lepkéi. Bp., 1994. Pnaem.; Colin Harrison, Alan Greensmith: A világ madarai. Bp., 1994, Magyar Könyvklub.; Chris Pellant: Kőzetek és ásványok. Bp., 2008, Taramix.; Michael Lohmann: Bogarak, szitakötők, pókok és más ízeltlábúak. Bp., 1997, Panemex.; S. Peter Dance: Csigák és kagylók. Bp., 1994, Panem.; Ian Ridpath: Bolygók és csillagok. Bp., 1999, Panemex.; Christopher Grey-Wilson: Vadvirágok. Bp., 1996, Panem.
17130.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
17131.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Dr. Lasz Samu: Tudományos problémák. Népszerű tárcaközlemények fiataloknak és öregeknek. Bp.,[1924],Légrády, 191 p. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti elülső papírborítót bekötötték, a hátsó szennylap részben a kötéstáblához ragadt, az utolsó lap kissé sérült. A szerző, Dr. Lasz Samu (1859-1930) geográfus, földrajzi író által Greszler Jenő m. kir. vallás és közoktatásügyi minisztérium miniszteri tanácsosa részére.
17132.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
17133.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Josephus Verner: Metaphysica, seu gnoseologia. Pestini, 1835, J. M. Trattner - Károlyianis. Latin nyelven, kopottas félbőr kötésben.
17134.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17135.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
17136.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17137.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft