Könyvek: Technika

Tételek száma: 25

Tömösy-Frank: Autóvillamosság. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kissé sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
17192.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17193.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Sipos Antalné-Bencze Géza-Bikki István-Korbonits Dezső: A Chinoin története. (1910-1995.) Egy mindig megújuló vállalat. Bp., 1996., Chinoin. Kiadói kartonált papírkötés.
17194.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3 db fényképezéssel kapcsolatos könyv: Vydarény -Fejárváry: Az átnyomás. Bp., 1923. Fotóművészeti hírek. Megviselt papírkötésben, Kézikönyv J. Hauff fotócikkeinek használatához. Nagyvárad, Schönfeld Adolf. Korabeli félvászon kötésben, dr. Schuller Aladár: A fényképezés eljárásai és receptjei. Bp., é.n. Fény. Korabeli félvászon kötésben.
17195.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Tom Tit száz kísérlete és produkciója.I-II. köt. Bp., 1894, Athenaeum,4+223;4+2+240+IV p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötések, Gottermayer-kötések, kopott borítóval, a II. kötetben 2 kijáró lappal. Lechner Gedeon Magán-könyvtára bélyegzésekkel.
17196.

Tom Tit száz kísérlete és produkciója.I-II. köt. Bp., 1894, Athenaeum,4+223;4+2+240+IV p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötések, Gottermayer-kötések, kopott borítóval, a II. kötetben 2 kijáró lappal. "Lechner Gedeon Magán-könyvtára" bélyegzésekkel.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
10
Scanzoni, Friedrich W.: Lehrbuch der Geburtshilfe. 1-2. köt. Bécs, 1849-1850, L. W. Seidel. Megviselt vászonkötésben, foltos lapokkal.
17197.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17198.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dr. Rosta István: Magyarország technikatörténete (a honfoglalás korától a III. évezred kezdetéig.) Bp.,1999,Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
17199.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Otto Croy: Das farbige Porträt. Harzburg, 1942., Heering-Verlag. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötésben.
17200.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Makai István: Készítsünk Táskarádiót. Kis Technikus Könyvtár. Bp.,1958., Táncsics. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.
17201.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Mihalik Gyula: A batik. Bp.,1917,Szerzői,(Riegler József Ede-ny.), 29+3 p.+VIII t. Kiadói illusztrált papírkötés, foltos.
17202.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Stefan Gulás, Dusan Lescinsky: A vitorlás hajók története. Pozsony, 1979. Madách.
17203.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft