Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 13

Magyar Néprajzi Lexikon 1-5. Ortutay Gyula szerkesztésben. Budapest, 1977-1982, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papírborítóban, fotókkal illusztrálva, jó állapotban.
17179.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Balogh Júlia: Szent Mihály havától Kisasszony haváig. Jeles napokhoz fűződő néphagyományok. Győr, 1996,NOVADAT. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel.
17180.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Dr. Tarcsay Izabella: Pszichodiagnosztika. A Rorschach-vizsgálat és klinikai alkalmazása. Bp.,(1940), Eggenberger. Kiadói kopott egészvászon-kötésben.
17181.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
29
Kunszt György: A hagyomány jövője. Prolegomena. Dedikált! Veszprém, 1995. Pannon Pantheon. Kiadói papírkötésben
17182.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17183.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Dr. Feldmann Sándor: Az ideges félelem és egyéb fejezetek a pszichopatológia köréből. (A pszichoanalízis alkalmazása az orvosi gyakorlatban.) Bp., 1925, Mai Henrik és Fia, 163 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17184.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Harkai Schiller Pál: Bevezetés a lélektanba. A cselekvés elemzése. Bp.,1944., Pantheon. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, a borító egyik sarkán hiánnyal. A szerző által dedikált.
17185.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Stern Samu: A szabad gondolat és a nemzeti eszme. Bp., 1936. Magyar Cobden Szövetség. 28p.
17186.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
17187.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Ortutay Gyula: Parasztságunk élete. Bp., 1937. Officina. Müller Miklós fotóival. Enyhén sérült papírkötésben.
17188.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Dobos Ilona: Paraszti szájhagyomány, városi szóbeliség. Bp., 1986, Gondolat. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, szép állapotban.
17189.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17190.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft