Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 99

16570.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Bierbauer Virgil: Architectura. Souvenir du XIIe Congres International des Architectes. Bp., 1930, Hornyánszky. Az 57-180. oldalakon fotókkal, francia, angol, német és olasz nyelven, névbejegyzéssel, kiadói vászonkötésben.
16571.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
A művészet története 1-16. köt. Teljes. 1. köt.: Az ókori Közel-Kelet művészete, 2. köt.: Egyiptomi művészet, 3. köt.: Görög művészet, 4. köt.: Föníciai és etruszk művészet, 5. köt.: Római művészet, 6. köt.: Az ókereszténységtől a román korig, 7. köt.: Gótikus művészet, 8. köt.: Korai reneszánsz, 9. köt.: Érett reneszánsz és manierizmus, 10. köt.: Barokk művészet, 11. köt.: A rokokótól a XVIII. század végéig,12. köt.: A klasszicizmustól a realizmusig, 13. köt.: Az impresszionizmustól a szecesszióig, 14. köt.: Az expresszionizmustól a szürrealizmusig, 15. köt: Legújabb kori művészet, 16.köt.: Magyar művészet. Bp., 2005-2009., Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16572.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Magyar kollázs. A magyar kollázs történetéből 1910-2004. Győr, 2004. Magyar Festők Társasága. Kiadói papírkötésben.
16573.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
16574.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Kalauz a Művészház Bund Österreichischer Künstler és Gustav Klimt gyűjteményes kiállítására Bp., 1913, Művészház. Fekete-fehér képpel illusztrált katalógus, többek közt Klimt, Egon Schiele, Oscar Kokoschka és mások műveivel. Kiadói papírkötés.
16575.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Ernst Múzeum kiállítása VI. Francia Impresszionisták (Manet) és Herman Lipót gyűjteményes kiállítása. Bp., 1912, Ernst Múzeum. Néhány fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval. Néhány korabeli ceruzás bejegyzéssel.
16576.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13
AZ ERNST- MUZEUM KIÁLLÍTÁSAI X. Magyar biedermeier-művészet. Rendezte:Ernst Lajos, Lázár Béla Bp., 1913, Az Ernst-Muzeum kiadása. 51 p. Néhány fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói papírkötés.
16577.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ernst Múzeum kiállítása V. Vadász Miklós rajzainak gyűjteményes kiállítása. Bp., 1912, Ernst Múzeum. Néhány fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval, néhány lap kissé foltos.. Néhány korabeli ceruzás bejegyzéssel.
16578.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Ernst Múzeum kiállítása XV. Gróf Batthyány Gyula festményeinek és Beck Ö. Fülöp szobrainak gyűjteményes kiállítása. Bp., 1914, Ernst Múzeum. Néhány fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült borítóval. Néhány korabeli ceruzás bejegyzéssel.
16579.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
11
Adolf Hildebrand: A forma problémája a képzőművészetben. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval és gerinccel. Boríton ceruzás tulajdonosi névbejegyzéssel.
16580.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
A Művészház bibliai kiállítása és Jacobey Károly művészi hagyatéka. H.n.., 1910, k.n.. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, utolsó lap és hátsó borító foltos.
16581.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft