Csillag József (1894-1977): Afrika (v. Porta Sottana, Bordighera, Olas... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/380/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Csillag-Jozsef-1894-1977-Afrika-v-Porta-Sottana-Bordighera-Olaszorszag-Szinezett-rezkar~II2253958
2253958
10045
380
Leírás: Csillag József (1894-1977): Afrika (v. Porta Sottana, Bordighera, Olaszország). Színezett rézkarc. Jelzett. Lap széle kissé foltos. 24x17 cm.
: kozár_edit