Budai Tibor (1946-): Kapu, 2003. Akvarell, papír, jelzett, lap alja fo... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/380/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Budai-Tibor-1946-Kapu-2003-Akvarell-papir-jelzett-lap-alja-foltos-Fa-keretben-35x27-cm~II2253238
2253238
10035
380
Leírás: Budai Tibor (1946-): Kapu, 2003. Akvarell, papír, jelzett, lap alja foltos. Fa keretben. 35x27 cm
: kozár_edit