Zenetörténet, Kották, Hangszerek

Tételek száma: 18

Egész Magyarország. 46 dal zenéje és szövege.   Benne a füzetbe gyűjtöttük össze azokat a hazafias és irredenta dalokat, amelyek húsz éven át az ifjúságban ébren tartották a revízió gondolatát és az égész nemzetben a reményt, hogy lesz még Nagymagyarország.  A trianoni rabság éveinek e gazdag zenei kincsestárát a magyar ifjúság és az egész nemzet részére közreadja a - - Bp., é.n. (1940?),Rózsavölgyi és Társa, 64 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, a hátsó borítón ceruzás bejegyzéssel.
12950.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
9 db kotta tétel, közte: Karácsonyi album 1935-1936, Meine Lieblingsschlager, 1000 Takte Tanz stb. Magyar, német és angol nyelven.
12951.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1889-1931 4 db zenetörténeti érdekesség: hanverseny meghívók, programok, 1931 slágerei.
12952.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
12953.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3 db modern kottafüzet Belafonte, Welterfolge
12954.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
6 db Twist és Sinatra kotta
12955.

6 db Twist és Sinatra kotta

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5 db modern kottafüzet
12956.

5 db modern kottafüzet

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Vegyes kotta tétel, 5 db: Händel 16 kis zongoradarab, Bartók Béla: Kezdők zongoramuzsikája, Zongoramuzsika kezdők számára, Debussy: Childrens Corner, Gyermekkori szonáták hegedűre és zongorára. I. Bp., 1963-1970., Ed. Musica. Papírötésekben.
12957.

Vegyes kotta tétel, 5 db: Händel 16 kis zongoradarab, Bartók Béla: Kezdők zongoramuzsikája, Zongoramuzsika kezdők számára, Debussy: Children's Corner, Gyermekkori szonáták hegedűre és zongorára. I. Bp., 1963-1970., Ed. Musica. Papírötésekben.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Vegyes Liszt Ferenccel kapcsolatos tétel, 3 db:   1936 Hommage a Franz Liszt. A loccasion du cinquantieme anniversaire de sa mort (1811-1866.) Séance Sollennelle au Grand Amphithéatre de la Sorbonne le mardi 9 juina 20 h 30. Bp., 1936., Imp. Muncipale de Budapest, gazdag képanyaggal, francia nyelven, foltos borítóval, hajtás nyommal, pár lap felületén sérülésnyommal, intézményi bélyegzővel, 8 sztl. lev.;   Franz Liszt Etudes de Paganini. Wien-Leipzig, én., Universal Edition, 23 p.  In Franz Liszts Reich. Liebesträume. Love Dreams 3 Nocturnos. Berlin-Wien, én., Rob. Lienau-Carl Haslinger, szakadt borítóval, 18 p.
12958.

Vegyes Liszt Ferenccel kapcsolatos tétel, 3 db: 1936 Hommage a Franz Liszt. A l'occasion du cinquantieme anniversaire de sa mort (1811-1866.) Séance Sollennelle au Grand Amphithéatre de la Sorbonne le mardi 9 juina 20 h 30. Bp., 1936., Imp. Muncipale de Budapest, gazdag képanyaggal, francia nyelven, foltos borítóval, hajtás nyommal, pár lap felületén sérülésnyommal, intézményi bélyegzővel, 8 sztl. lev.; Franz Liszt Etudes de Paganini. Wien-Leipzig, én., Universal Edition, 23 p. In Franz Liszts Reich. Liebesträume. Love Dreams 3 Nocturnos. Berlin-Wien, én., Rob. Lienau-Carl Haslinger, szakadt borítóval, 18 p.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Verdi Troubadour. Wien, Alexander Rosé. 94p + Verdi Graviata zu zwei Händen. Leipzig, Friedrich Hofmeister. 98p.
12959.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Beethoven Symphonien. Klavier zu 2 Händen. Universal-Edition. Wien, Otto Maass Musik-Verlag&Sortiment. Egészvászon kötésben, 153p.
12960.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Bónis Ferenc: Bartók Béla élete képekben és dokumentumokban. Bp.,1980, Zeneműkiadó. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon, kiadói szakadt papír védőborítóban, dohos.
12961.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft