15042.
378. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 800 Ft
4,86 EUR, 5,29 USD
Herbert Tichy (1912-189): Alaszka. Észak paradicsoma. Bp., [1941], Singer és Wolfner, 240 p. + 8 (kétoldalas, fekete-fehér képtáblák.) Kiadói aranyozott félvászon-kötés, jó állapotban.