17075.
378. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
4 000 Ft
Gortvay György: Az újabbkori magyar orvosi művelődés és egészségügy története. I. köt. [Unicus!] Bp., 1953., Akadémiai Kiadó, XI+322 p. Szövegközti képekkel, tárgy- és névmutatóval. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel, a szennylapok hiányoznak, néhány lapon ragasztásnyomokkal. Megjelent 350 példányban.