https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Metszetek

Tételek száma: 36

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1860 Szent Bertalan, rézmetszet, rajzolta G. Marmocchi, metszette Filippo Livi, 37×20 cm
11000.

cca 1860 Szent Bertalan, rézmetszet, rajzolta G. Marmocchi, metszette Filippo Livi, 37×20 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1800 Római császárok és az általuk vert érmék képei. 4 db rézmetszet / Roman emperors and coins 4 copper plate engravings 16x10 cm
11001.

cca 1800 Római császárok és az általuk vert érmék képei. 4 db rézmetszet / Roman emperors and coins 4 copper plate engravings 16x10 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1860-1880 Szemerédi Stainlein-kastély, színes litográfia, fejléces levélpapír, kissé foltos, Druck v. L. Förster, 8,5x12,5 cm
11002.

cca 1860-1880 Szemerédi Stainlein-kastély, színes litográfia, fejléces levélpapír, kissé foltos, Druck v. L. Förster, 8,5x12,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
1
1745 Alsó-Szilézia térképe. Ducatus Silesiae Tabula Altera Superiorem Silesiam exhibens ex mappa Hasiana ... Anno 1746. Homann Heirs. Nagyméretű színezett rézmetszetű térkép. Foltos. / Map of Lower-Silesia. Large colored etching. 57x45 cm
11003.

1745 Alsó-Szilézia térképe. Ducatus Silesiae Tabula Altera Superiorem Silesiam exhibens ex mappa Hasiana ... Anno 1746. Homann Heirs. Nagyméretű színezett rézmetszetű térkép. Foltos. / Map of Lower-Silesia. Large colored etching. 57x45 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
0
Lotter, Tobias Conrad: (1717-1777): Alsó Lausitz hercegség rézmetszetű térképe. Marchionatus Lusatiae inferioris Bohemiae olim regno jam elect. Saxoniae subject in circulos, ... Papír készítést ábrázoló, díszes kartussal. / Making of paper etched cartouche. Large etched map of Lower-Lausitz. Colored etching. 67x57 cm
11004.

Lotter, Tobias Conrad: (1717-1777): Alsó Lausitz hercegség rézmetszetű térképe. Marchionatus Lusatiae inferioris Bohemiae olim regno jam elect. Saxoniae subject in circulos, ... Papír készítést ábrázoló, díszes kartussal. / Making of paper etched cartouche. Large etched map of Lower-Lausitz. Colored etching. 67x57 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1850 Spanyol vadászkutyát ábrázoló lithográfia 28x18 cm, paszpartuban. / Spanish dog lithography.
11005.

cca 1850 Spanyol vadászkutyát ábrázoló lithográfia 28x18 cm, paszpartuban. / Spanish dog lithography.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
R. Alt (1812-1905): A Temető Pesten. (Váci úti temető.(Ma már nem létezik.) Litho kartonra kasírozva Buda-Pest előadva Alt Rudolf által c. könyvből. 12x18,5cm Jacob és Rudolf Alt munkái nagy hatással voltak a magyar városábrázolás alakulására. Különösen Rudolf részletes, pontos rajzai, festői hatású városképei töltöttek be jelentős ösztönző szerepet a hazai városkép-lithographia fejlődésében. Magyar szempontból ez az egyik legfontosabb művük, a fővárosról megjelent első önálló képes album. A kőnyomatokat Rudolf Alt rajzai nyomán Franz Xaver Sandmann készítette.
11006.

R. Alt (1812-1905): A' Temető Pesten. (Váci úti temető.(Ma már nem létezik.) Litho kartonra kasírozva Buda-Pest előadva Alt Rudolf által c. könyvből. 12x18,5cm Jacob és Rudolf Alt munkái nagy hatással voltak a magyar városábrázolás alakulására. Különösen Rudolf részletes, pontos rajzai, festői hatású városképei töltöttek be jelentős ösztönző szerepet a hazai városkép-lithographia fejlődésében. Magyar szempontból ez az egyik legfontosabb művük, a fővárosról megjelent első önálló képes album. A kőnyomatokat Rudolf Alt rajzai nyomán Franz Xaver Sandmann készítette.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Sie fingen eine grosse Menge und ihr netz zerriss..., II. József reformjának allegóriája: harc a katolikus papság ellen, benne szabadkőműves jelképpel, rézmetszet, foltos üvegezett fa keretben, 28x20 cm, keret: 34x44 cm / Etching, allegory of the reform of Joseph II. regarding the catholic church, with freemason symbol. Etching spotty, framed under glass. 28x20 cm
11007.

Sie fingen eine grosse Menge und ihr netz zerriss..., II. József reformjának allegóriája: harc a katolikus papság ellen, benne szabadkőműves jelképpel, rézmetszet, foltos üvegezett fa keretben, 28x20 cm, keret: 34x44 cm / Etching, allegory of the reform of Joseph II. regarding the catholic church, with freemason symbol. Etching spotty, framed under glass. 28x20 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
1
1855 Valerio, Theodore (1819-1879): Mátrai csikós, Theodore Valerio: Souvenirs de la Monarchie...La Hongrie, rézkarc, kis foltokkal, gyűrött, 29x20 cm
11008.

1855 Valerio, Theodore (1819-1879): Mátrai csikós, Theodore Valerio: Souvenirs de la Monarchie...La Hongrie, rézkarc, kis foltokkal, gyűrött, 29x20 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
1858, 1861 L. Rohbock: A fóti szentegyház, Vasárnapi újság. Acélmetszet. A fóti templom belseje. Fametszet
11009.

1858, 1861 L. Rohbock: A fóti szentegyház, Vasárnapi újság. Acélmetszet. A fóti templom belseje. Fametszet

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1850 Dévény várának romjai, Ruine von Schloss von Theben, acélmetszet, Hildburghausen, Kunstanstalt des Bibliographisches Institut, 10x14,5 cm
11010.

cca 1850 Dévény várának romjai, Ruine von Schloss von Theben, acélmetszet, Hildburghausen, Kunstanstalt des Bibliographisches Institut, 10x14,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1840-1910 Nagy metszet és nyomat tétel: kb 500 db különböző témájú sokszorosított grafika a XIX. sz végéről. Rengeteg városkép a világ minden tájáról, közte magyar városok is. Nagyrészt különböző kiadványokból származó rotációs fametszetek, xylografiák, néhány színezett is.  cca 1840-1910 Large wood-etching lot with about 500 pieces of multiplied graphics, depicting mostly town-views from all around the world including Russia, Far-east, Europe,,, Mostly xylographes.
11011.

cca 1840-1910 Nagy metszet és nyomat tétel: kb 500 db különböző témájú sokszorosított grafika a XIX. sz végéről. Rengeteg városkép a világ minden tájáról, közte magyar városok is. Nagyrészt különböző kiadványokból származó rotációs fametszetek, xylografiák, néhány színezett is. cca 1840-1910 Large wood-etching lot with about 500 pieces of multiplied graphics, depicting mostly town-views from all around the world including Russia, Far-east, Europe,,, Mostly xylographes.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,35
EUR
,
55,88
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz