https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/378/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/P-Bak-Janos-1913-1981-Pazmandhegyi-erdobelso-Pannonhalma-kornyeke-Olaj-vaszon-jelz~II2209020
2209020
10015
378
13000
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
LeÃrás:
P. Bak János (1913-1981): Pázmándhegyi erdőbelső (Pannonhalma környéke). Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Kisebb felületi sérülésekkel. Üvegezett fa keretben. 65×37,5 cm
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: scanner