Berkes A jelzéssel. Nagyvárosi forgatag. Olaj, karton. Fa keretben, 40... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/378/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Berkes-A-jelzessel-Nagyvarosi-forgatag-Olaj-karton-Fa-keretben-40x50-cm~II2226758
2226758
10035
378
24000
Leírás: Berkes A jelzéssel. Nagyvárosi forgatag. Olaj, karton. Fa keretben, 40x50 cm
: kozár_edit