Festmények és grafikák

Tételek száma: 591

97 LK jelzéssel: Táj házzal. Kréta, papír. Üvegezett, enyhén sérült fa keretben, 39,5×32 cm
10000.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,08
3,16
10001.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,28
52,63
Aknay jelzéssel, 2 db mű: Fejek. Linómetszet, papír, egy papírra kasírozva, 15x11 cm
10002.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,21
8,42
Almásy Aladár (1946-): Végrendeletosztogató. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (16/30), ajándékozási sorokkal, 34×38,5 cm
10003.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
28,21
28,95
15
Almásy Aladár (1946-): Éles helyzetben távozott. Színes rézkarc, papír, jelzett és datált (976Almásy Aladár). Próbanyomat 2. Lap jobb alsó sarkában Művészeti Alap bélyegzőjével 1976-ból. Lap jobb felső sarkában apró folttal, mű ép. 20,5x22,5 cm
10004.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,51
21,05
10
Almásy Aladár (1946-): Ahogyan közéjük léptem. Színes rézkarc, papír, jelzett. Lap jobb felső sarkában apró gyűrődéssel, mű ép. 21,5x25 cm
10005.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,51
21,05
Alpár Sándor (1935-2004): Falu vége. rézkarc, papír, jelzett, 16x19 cm
10006.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,08
3,16
Altorjay jelzéssel: 3 db karikatúra. Akvarell, papír. 20x30 cm
10007.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,69
7,89
Alvarez jelzéssel: Papagájok. Olaj, vászon, sérült. Fa keretben, 31x41,5 cm
10008.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,26
10,53
Anna Margit jelzéssel: Portré. Olaj, papír, 41,5x29,5 cm
10009.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
17,95
18,42
Anna Margit jelzéssel: Kislány. Olaj, papír, 40x30,5 cm
10010.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
17,95
18,42
16
Appelshoffer Péter (1978-): Halmazat. Olaj, vászon, keret nélkül, 40x40 cm
10011.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,28
52,63

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.