2 400 Ft
6,49 EUR, 7,06 USD
1942 Polgári Iskolai Atlasz. Szerk.: Cholnoky Jenő, Erődi Kálmán, Geszti Lajos, Karl János, Kéz Andor, Pécsi Albert, Prochaska Ferenc. Harmadik kiadás. Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., ceruzás bejegyzésekkel, kissé kopott borítóval, 32 p.