Órák

Tételek száma: 50

Nidor art deco svájci fém karóra, kopott számlappak, másodpercmutató nélkül, nem jár
11397.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Svájci Cornavin Antimagnetic karóra, szíj nélkül, nem jár, d: 3,3 cm
11398.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
21 db különféle zseb- és karóra számlap nagyrészt szép, megkímélt állapotban
11399.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
UMF Ruhla zsebóra gumigyűrűs kerettel, kis szíjjal. Működő állapotban d: 5 cm
11400.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Heritage collection Nantes mechanikus, ezüstözött gyűjtői zsebóra, eredeti dobozában, leírással, újszerű állapotban. Működik. / Mechanic pocket watch
11401.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
ZentRa aranyozott 15 köves női karóra, jelzett, működik, számlapon apró karcolásokkal
11402.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Marvin kézi felhúzós karóra, jó állapotú számlappal. , működik, korabeli bőr szíjjal d: 36 mm
11403.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
25
Omega zsebóra jelzett szerkezettel, sérült számlappal, működő állapotban, fém tokkal d:45mm
11404.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Doxa Anti magnetic kézi felhúzós karóra. Működő állapotban, bőr szíjjal. 34 mm
11405.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
32
Ezüst (Ag) Omega számlapos zsebóra IWC Schaffhausen szerkezettel, jelzett, működő állapotban, enyhe foltokkal a számlapon d:5 cm./ cca 1910 Vintage Silver (Ag) Omega - IWC Schaffhausen pocket watch, with secondhand, works well
11406.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
18
Ezüst (Ag) IWC Schaffhausen zsebóra, másodperc mutatóval, jelzett, működő állapotban, enyhe foltokkal a számlapon d:4,7 cm./ cca 1910 Vintage Silver (Ag) IWC Schaffhausen pocket watch, with secondhand, works well
11407.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
Oscar Moser ezüst (Ag) zsebóra szecessziós díszítéssel. fém lánccal, javításra szoruló szerkezettel
11408.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft