Tétel

Kikiáltási ár:

4 000 Ft

Leírás:

Fekete István 10 műve: Hu. Csergezán Pál rajzaival. Első kiadás. (1966.).; Kele. Csergezán Pál rajzaival. (1971.); Tíz szál gyertya. Elbeszélések. Würtz Ádám rajzaival. Első kiadás. (1972.); Rózsakunyhó. Elbeszélések és karcolatok. Vál. és szerk.: Nagy Domokos Imre. A papírborító rajza Würtz Ádám munkája.Első kiadás.(1973.); Bogáncs. A borító Szász Endre munkája. (1961.); Csí és más elbeszélések. Würtz Ádám rajzaival. (1974.); Ballagó idő., Würtz Ádám rajzaival. (1976.); A koppányi aga testamentuma. Csergezán Pál rajzaival. A borító Szecskó Tamás munkája. (1980.); Hajnal Badányban. Győry Miklós rajzaival. (1981.); Gyeplő nélkül. [1990.]; Bp., 1966-1990, Móra-Nesztor. Különféle kötésekben, részben papírborítókkal, a borítók egy részén kis kopásnyomokkal, egy borító kopott, egy papírborítón kis hiánnyal.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : karap_norbert

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.