2 600 Ft
7,03 EUR, 7,65 USD
Dán Róbert: Humanizmus, reformáció, antitrinitarizmus és héber nyelv Magyarországon.A Humanizmus és reformáció sorozat második kötete. Bp., 1973, Akadémiai Kiadó. Egészvászon-kötés, papír védőborítóban, kissé kopott állapotban.