Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 13

C. Cornelii Taciti: Opera quae supersunt. Tomus Prior. Ex recognitione: Caroli Halmi. Lipcse, 1850, B. G. Teubneri kiadása. Kiadói félbőr kötés, kopott állapotban, foltos lapokkal. Latin nyelven.
17357.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Adolph Friedr Richter - Adolph Joseph Ballmann (szerk.): Illrisch - Deutsches und Deutsch - Illyrisches Landwörterbuch. Bécs, 1839, Michael Bechner. Kiadói kartonált kötésben, bélyegzéssel, borító kopottas.
17358.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Margalits: Horvát-magyar, magyar-horvát szótár. Bp., é.n. Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben
17359.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Ladislaus Buday: Reise um Ungarn. Bp., 1925, Oriens Internationale Verlags- und Buchhandelsactiengesellschaft. Kiadói szakadt, foltos papírborításban, német nyelven, fekete-fehér fotókkal.
17360.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17361.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Ron the writer. Hollywood, 1982, Dynasty. Kiadói papírborításban, műanyag védőfóliában, angol nyelven, volt könyvtári példány.
17362.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17363.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
17364.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
L Opera di Stefano Türr nel Risorgimento Italiano (1849-1870) descritta dalla figlia I-II. Firenze, 1928. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban / paperback, damaged condition
17365.

L' Opera di Stefano Türr nel Risorgimento Italiano (1849-1870) descritta dalla figlia I-II. Firenze, 1928. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban / paperback, damaged condition

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17366.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17367.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17368.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft