Tétel

Kikiáltási ár:

1 000 Ft
2,70 EUR, 2,92 USD

Leírás:

Szabó Lőrinc összes versei. 1922-1943. Bp.,1944,Új Idők,(Singer és Wolfner.) Második kiadás. Átkötött kopott félvászon-kötésben.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : kozár_edit

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.