Paczka Wagner Cornelia (1864-1930 ): Madonna. Rézkarc, papír, kartonra kasírozva. Jelzett, próbanyomat (Probedruck), lap alján német nyelvű autográf jelzés későbbi magyar fordítása. Lap széle kissé foltos. 11,5x19 cm. Ritka!