800 Ft
2,16 EUR, 2,35 USD
Hollóházi porcelán kávés kanna, matricás, jelzett, egy apró, alig látható sérüléssel, m: 17 cm + tejkiöntő, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 8,5 cm