16725.
375. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
Widmer, Hermann: Das Buch der kunstgewerblichen und künstlerischen Berufe. Berlin, 1912., Georg Siemens. Német nyelven. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos, kopott borítóval.