cca 1930 E Camiux jelzéssel: Párizsi utcakép. Rézkarc, papír, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/375/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/cca-1930-E-Camiux-jelzessel-Parizsi-utcakep-Rezkarc-papir-jelzett-15-5-x-25-cm~II2205114
2205114
10057
375
Leírás: cca 1930 E Camiux jelzéssel: Párizsi utcakép. Rézkarc, papír, jelzett, 15,5 x 25 cm
: kozár_edit