Toroczkó jelzéssel: Népviseletes hölgy. Tus, akvarell, papír, üvegezet... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/375/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Toroczko-jelzessel-Nepviseletes-holgy-Tus-akvarell-papir-uvegezett-fa-keretben-15x10-5-c~II2197438
2197438
10473
375
Kikiáltási ár:
2 400 Ft 6,49 EUR , 7,06 USD
Leírás: Toroczkó jelzéssel: Népviseletes hölgy. Tus, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 15x10,5 cm
: karap_norbert