Tétel

Megvehető

Leírás:

Papp Oszkár (1925-2011): Arany-kék kompozíció. Zománcfesték, olaj, karton, jelzett és datált: Papp O. 69. Proveniencia: korábban Gyurkovics Tibor (1931-2008) Kossuth- és József Attila-díjas magyar költő, író, majd családja tulajdonában. A festőművész ajándéka, miután Gyurkovics Tibor kiállítását megnyitotta. Üvegezett fa keretben, 24×28 cm

Kikiáltási ár:

150 000 Ft
450,45 EUR, 526,32 USD

Ajánlatom:

0 Ft

Megveszem:

  Kosárba   Eltávolítás

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Tétel fotót készítette : kozár_edit

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2020 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.