150 000 Ft
405,41 EUR, 441,18 USD
Papp Oszkár (1925-2011): Arany-kék kompozíció. Zománcfesték, olaj, karton, jelzett és datált: Papp O. 69. Proveniencia: korábban Gyurkovics Tibor (1931-2008) Kossuth- és József Attila-díjas magyar költő, író, majd családja tulajdonában. A festőművész ajándéka, miután Gyurkovics Tibor kiállítását megnyitotta. Üvegezett fa keretben, 24×28 cm