Mayer B. jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, karton. Díszes, üvegezet... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/375/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Mayer-B-jelzessel-Viragcsendelet-Akvarell-karton-Diszes-uvegezett-fa-keretben-25C39732-5-c~II2202988
2202988
10295
375
4200
Kikiáltási ár:
4 200 Ft 11,35 EUR , 12,35 USD
Leírás: Mayer B. jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, karton. Díszes, üvegezett fa keretben, 25×32,5 cm
: kozár_edit