Könyvek: Vallás

Tételek száma: 42

Arany Biblia. A Szentírás feltüntetve a legnagyobb művészek képeiben. A szöveget Károli Gáspár után átnézte és gondozta Szász Károly. Protestáns kiadás. I-II. kötet. 1. kötet: Az Ó szövetség. 2. kötet: Az Új szövetség. Budapest, (1884). Méhner Vilmos (Grund ny.) Festett, aranyozott kiadói vászonkötésben. Az újszövetég első néhány lapja hiányzik, a lapok elváltak a kötéstáblától. Mindkét köteten kisebb sérülések.
17284.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
17285.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
Jánosi József - Mária. A Mária tisztelet dogmatikája és lélektana. Molnár C. Pál 22 fametszetével. Bp., 1941. Stephaneum Nyomda. 110 p. Fűzve, kiadói kartonálásban
17286.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
[Biblia I-V. kötetben]: Ószövetségi Szentírás. A Vulgata szerint Káldi György S. J. fordítása nyomán, tekintettel az eredeti szövegre, átdolgozta, bevezetésekkel és jegyzetekkel ellátta a Szent István-Társulat Szentírás-Bizottsága. I-III. Kötet.; Újszövetségi Szentírás. A Vulgata szerint Káldi György fordítása nyomán, tekintettel az eredeti szövegre, átdolgozta, bevezetésekkel és jegyzetekkel ellátta a Szent István-Társulat Szentírás-Bizottsága. I-II. kötet. Bp.,[1930-1934, 1927-1928], Szent István-Társulat,(Stephaneum-ny.), 1019+1 p.+1 (kihajtható térkép) t., 1091+1 p., 1027+3 p.;554 p.+1 (kihajtható térkép) t.,491+1 p.+1 (kihajtható térkép) t. Aranyozott egészbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel, szép állapotban
17287.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17
A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Emlékkönyve. Közrebocsátja a Kongresszus Előkészítő Főbizottsága. Bp., 1938, Szent István Társulat Kiadása. Kiadói egészvászon kötés, hátsó kötéstábla kissé foltos, egyébként jó állapotban.
17288.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
[Krammer Ferenc (1748-1818):] Fragmentum Isagogicum de Religione, et Ecclesia Catholica, sola salvifica, et de neotericae catholicitatis originibus.;  Fragmentum Secundum Dogmaticum de Sola Salvifica Religione, et neoterica religionis catholicitate, ex scriptura et ratione.;   Fragmentum Tertium, Dogmaticum de Sola Salvifica Ecclesia, et neoterica ecclesiae catholicitate, ex scriptura et ratione.  Tyrnaviae, 1814., Typis Venceslai Jelinek, VIII+176;IV+5-166;IV+5-500+12 p. Latin nyelven. Korabeli kopott kartonált papírkötésben.
17289.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17290.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17291.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17292.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17293.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Delitzsch Frigyes: Babylonia és Biblia. Bp., 1903, 	Athenaeum. 44p. 49 fekete-fehér képpel illusztrálva. Az uj és átnézett kiadás után egyedül jogosított magyar fordítás. Kiadói papírkötés, foltos borító elvált a testtől.
17294.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Duszik Lajos: A Mi Atyánk. Dedikált. Miskolc, 1940. Ludvig István. Kiadói papírkötésben.
17295.

Kikiáltási ár:
1 500 Ft
4,05
4,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft