Tétel

Kikiáltási ár:

6 000 Ft

11

Leírás:

A nagy francia forradalom és Napóleon. I-III., V. köt. Írták: Adorján Andor, Kéry Pál, Seress László és Zilahi Kiss Béla. Szerk. Borovszky Samu. Bp.,é. n. (1910 körül), Orsz. Monografia Társ. Szövegközti képanyaggal és önálló táblákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói, aranyozott Gottermayer féle egészvászon-kötésben, az elülső kötéstáblákon rézplakettbe foglalt színes képekkel, hiányzó IV. kötettel, kopott, foltos borítóval.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : karap_norbert