Könyvek: Minikönyvek

Tételek száma: 50

Magyarok az olimpiákon. 1896-1972. Összeáll.: Szécsi Andor. Bp.,1972,Sport. Kiadói nyl-kötés, a gerincen kopásnyomokkal. Számozott (1000/922.) példány.
17337.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Népművészet/Folkart/Volkskunst/Art populaire. Szerk.: Várkonyi Judit. Bp.,é.n.,IPV. Több nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
17338.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Bibliya o Mire. Bp.,1978. Orosz nyelvű minikönyv. Kiadói kopott nyl-kötés.
17339.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Dizionario Lilliput Langenscheidt. Italiano-Olandese. Berlin,1961., Langenscheidt. Miniszótár Olasz és holland nyelven. Kiadói kissé kopott nyl-kötés.
17340.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Kreol rumba. Válogatás a kubai és a Kubáról szóló Irodalomról. Bp., 1978, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen kopásnyomokkal. Számozatlan példány.
17341.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Politikai plakátok 1945-1948. A kenyér itt kezdődik. Szerk.: R. Török Piroska. Budapest, 1970, Kossuth, 12 p. + 48 db színes képpel. Sorszámozott, műanyag tékában.
17342.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Rabindranath Tagore: A lélek sugallata. Bp., 1972, Egyetemi Nyomda Miniatűr Könyvgyűjtő Klubja. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói műanyag védőborítóban. Minikönyv. Megjelent 250 példányban. 1922-ben kiadott Pantheon-kiadás kicsinyített, reprint kiadása.
17343.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Pusztaszer. Antológia. Szerk.: Péter László. Szeged, 1973, Szegedi Nyomda. Kiadói nyl-kötésben, kiadói papír védőborítóval, a gerincen kis sérüléssel, jó állapotban. Készült 450 példányban, ebből 100 példány számozott. Számozatlan példány.
17344.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Végh Oszkár: Osztályharcok Budapesten a fehérterror éveiben. Németh Károly bevezetőjével. Bp., 1973., Nyomdaipari Grafikai Válllalat-Zrínyi Nyomda. Kiadói nyl-kötés.
17345.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Órások Szövetkezete. Negyedszázad... 1951-1976. 1976, Bp., Zrínyi Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, kopott borítóval.
17346.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Dizionario Lilliput Langenscheidt. Italiano-Inglese. Berlin-Münich,1964., Langenscheidt. Miniszótár Olasz és holland nyelven. Kiadói kissé kopott nyl-kötés.
17347.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Keretben. Tárcák Délmagyarországból. Szerk.: Tandi Lajos. Szeged, 1985., Szegedi Nyomda MTESZ Miniatűr Miniatűrkönyv-Klub. Kiadói nyl-kötés, a gerincen kopásnyomokkal.
17348.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft