Könyvek: Jog

Tételek száma: 25

Dr. Apáthy István: Tételes európai nemzetközi jog. Bp.,1878, Franklin, XVI+416 p. Első kiadás. Későbbi átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötésben, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval és kopott gerinccel, benne ceruzás aláhúzásokkal
15699.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
15700.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Rentmeister Antal: Gaius. Pest, 1869, Eggenberger, 116 p.+ 1 t. Későbbi átkötött félvászon-kötésben, foltos lapokkal, kissé dohos.
15701.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Emericus Kelemen: Institutiones Juris Hungarici Privati, quas elucubratus est nobilis Hungarus Zaladiensis - -. Liber I. De Personis., Liber III. De Actionibus. Budae, 1818, Typ. Reg. Scientiarum Univer. Hungaricae, XVI+483+11;IV+408+8 p. Latin nyelven. Egészvászon- és félvászon-kötés, kopott borítókkal, a Liber III. kötetben kissé (foxing) foltos lapokkal.
15702.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
19
15703.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Magyar hiteljog. I-II. köt. I. köt: Kereskedelmi törvény és reá közvetlenül vonatkozó joganyag. Összeáll, jegyzetekkel, utalásokkal és joggyakorlattal ellátta: Dr. László Jenő, Dr. Szende Péter Pál. Dr Bozóky Géza: Bevezetés: A hiteljogi törvények jelentősége. II. köt.: Kereskedelmi melléktörvények. Váltótörvény. Összeáll., jegyzetekkel, utalásokkal és joggyakorlattal ellátta: Dr. László Jenő, Dr. Szende Péter Pál. Bp., 1929-1930., Grill Károly, VIII+792; XII+677 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a II. kötet gerincen apró sérüléssel, laza, kissé sérült kötéssel, kissé foltos lapokkal.
15704.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15705.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15706.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15708.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15709.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15710.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
A rendőri büntető eljárási és ügyviteli szabályok. Összeállították és jegyzetekkel ellátták: Barkóczy László, Dr. Csató Béla. Bp.,1937, Grill Károly, XIV+2+603 p. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel, kissé foltos lapélekkel.
15711.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft